Březen 2012

Prosím, prosím, jaký design?

24. března 2012 v 20:46 | Ywen |  Nezařazené
Už strašně dlouho přemýšlím nad novým designem, ale brzdí mě dvě věci. První je, že nevím, jak by měl vypadat a druhá, že nemám nikoho, kdo by ho udělal. Takové dost podstatné chyby, že? A proto se chci obrátit s prozbou na vás. Co bych si měla dát jako design? Vy byste mě měli znát nejlíp, tak se ukažte. Jen podotýkám, že nejsem moc na barvy a ani slavné osobnosti. Vyjma Johnnyho, samozřejmě. :D
Tak prosím popřemýšlějte a do komentíků mi napište. Díky :D

Moje země

24. března 2012 v 20:19 | Ywen |  Nezařazené
Asi každý máme svůj svět, do kterého se vracíme, když je nám zle, nebo máme prostě dlouhou chvíli. Takový mám samo sebou i já, ale o něm teď mluvit nechci. Jde o můj svět, ve kterém jsem, když spím. Je to něco úplně jiného a každou noc se v mé hlavě odehrává nový příběh, jako bych nespala. Ty sny jsou tak živé a zdají se každou, opravdu každou noc. V každém je trochu jiný příběh, jiná pointa a vlastně někdy ani nedávají smysl, ale jinak jsou opravdu senzační. Nenapadá mě, k čemu jinému bych to ještě přirovnala, něž třeba k Avataru. Určitě jste ho všichni viděli. Když usnuli, probudili se v novém světě, světě plném možností. Prostě v noci můžu být znovu tím, kým chci být a noje hlava mi tuto službu plní dokonale. Stačí večer jen pomyslet na to, o čem bych chtěla dnešní noc snít a ta dá, jak zaberu, tak je to tady. Neříkám, že to tak funguje vždycky, ale většinou. Samo sebou mě má hlava někdy tak překvapí, že se nestačím divit.
Ale řeknu vám, je to nádherný pocit, když vy jen zadáte téma příběhu a necháte se unášet vlastní fantazií. Zvláštní, že když se probudím, tak mě tahle nápaditá tvorba opustí dřív, než bych si přála. Můj mozek mi ve spánku dokáže splnit veškeré mé sny a to včetně těch nejbláznivějších. Miluju svoji mysl a svůj spánek.