Úžasná přednáška uprostřed chodby o mé podobě s ženským pohlavním orgánem

18. února 2012 v 18:54 | Ywen |  Něco o mě
Tak mám já tohle zapotřebí? Včera jsme byli na reprezentačním plese Kantilény a otec si prostě celou dobu stěžoval, jak strašně hrají a nadával mi, že kam sem je to zase donutila jít (načež jsem si potom odsedla a užila si zbytek večera s přáteli), přitom jsem jim řekla, že je nebudu nutit, ale jestli chtějí, ať přídou s tím, že tam bude hrát kapela, která hraje cizí písničky (otec totiž přehrávání nesnáší). Abych pravdu řekla, já tam chtěla jenom mámu, protože ta je super a spolu bysme se tam vyřádily. Takhle tam celou dobu seděla u stolu jako oukropek, a když jsem jí řekla, aby šla tancovat s náma holkama, tak na to otec, že se jim ta hudba nelíbí.

No a dnes odpoledne jsem přes dvě hodiny umívala bytovku a když jsem se okolo šesté vracela domů a dole byly kusy bahna od toho, jak si někdo o schodek čistil podrážku, tak jsem řekla, že toho, kdo to udělal, už vážně zabiju, protože to nebylo poprvé (a ani naposledy). Podotýkám, že pravděpodonost toho, že by mě někdo slyšel je téměř nulová, protože jsem to ŘEKLA(!!) a navíc ani v jednom okně se nesvítilo. Asi dvě vteřiny na to, když jsme vešly na chodbu, na mě začal otec opravdu řvát, že jsem piča (ano, toto slovo opravdu několikrát použil ve spojitosti se mnou) a nemůžu takovýhle věci říkat. Že prý, co si o nás teď všichni pomyslí?
A koho di myslíte, že si lidi slyšeli víc? Mě, když jsem řekla, že ,,to prase zabiju" (to je opravdu citace) nebo jeho jak na mě řve (a ještě na chodbě, kde se všechno rozlíhá) že jsem piča? Hmm, myslím, že odpověď je jasná. No nic, dřív bych se tomu smála, ale teď m to už ani nepříde k smíchu...
PS: Takovéhle věci by rodiče svým potomkům neměli říkat VŮBEC, ani v zápalu hněvu!!
PS 2: A už vůbec ne tak labilním, jako jsem já, že mu to opravdu věří.
PS 3: A pak se mi někdo diví, že jsem ráda ve škole, když tam by mi tohle (snad) nikdo neřekl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aceline Rosalie Lacroix Aceline Rosalie Lacroix | Web | 27. února 2012 v 10:10 | Reagovat

Jo... ne takhle... ale znám to. Takový věci by rodiče řikat neměli... a taky si na takový věci připadám dost labilní a citlivá.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama