Forever lonely...

22. února 2012 v 13:32 | Ywen |  Něco o mě
Připadám si hrozně opuštěná. Vím, že občas je dobré být sám, utřídit si myšlenky a tak, ale mezi samotou a osaměním je velký rozdíl, aspoň já ho tam cítím. Kolem mě může být moře lidí a já si připadám sama. Nikdo mi nerozumí. Ale já jim to nevyčítám, není to jejich chyba, je to jen můj pocit.

Dneska byl zase jeden z mých zadumaných dnů a já vždycky, když začnu víc přemýšlet, tak to nedopadne dobře. Začnu si ,,uvědomovat", že něco asi není v pořádku a hledám chyby tam, kde vůbec nejsou. Před pár dny jsme psala o tom, že na tuhle školu prostě patřím, ale dnes si tady připadám hrozně sama, jako bych si s těmi lidmi vůbec neměla co říct.
Já vím, že jsem jiná. Vždycky jsem byla a vždycky asi budu. A tihle lidi to nechápou, ale já jim to nevičítám, spíš je mi to líto. Něco řeknu a mají mě za ekzota. Třeba ještě před pár minutama jsem měla hlavu položenou na lavici, pohrávala jsme si s přívěškem eiffelovky, vzpomínala na Paříž a tiše si pobrukovala mám v kapse jeden frank, jsem nejbohatší z bank nad Seinou (i teď, když jsem se zeptala, jak se píše Seina, tak mě poslali do prdele, sice z legrace, ale poslali), však to znáte. Jedna s tech úžasných poetických chvílí, kdy se cítíte tak zvláštně šťastni a hřeje vás vzpomínka u srdce a holky přišly, chvíli na mě koukaly, zeptaly se, proč depkařím a zase odešly. :D Já sakra NEDEPKAŘÍM!! :D Jen jsem prostě měla jednu ze svých slabých vzpomínkových chvilek.
O pár minut později jsem se snažila s jednou kamarádkou uzavřít velmi posvátnou dohodu, že po maturitě procestujeme Evropu, ale do řeči mi skočil jeden kluk a ona odešla. To je to stejné, já jí tó nevyčítám, nevadí mi to, ale překvapuje mě, že jsem si toho nevšimla dřív a snažila si nalhat, jako že je všechno strašně ok :D. Jasně, i teď je to skvělý a v pohodě, ale je to jiný. Možná i lepší. Najednou si připadám líp, když jsem si tohle uvědomila. Ale možná je to jen další z četných výplodů mé bujné fantazie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama