Elgartka forever...♥

16. února 2012 v 19:19 | Ywen |  Něco o mě
Dnešní den byl naprosto skvělej. Náladu mi nedokázal zkazit ani test z biologie, kterej mám totálně blbě a matika asi se stejným výsledkem. Já nevím proč, ale dneska jsem se prostě v té škole cítila jako doma a nevím čím to je. Pořád jsem se smála a zpívala jsem si a dokonce když nám profesorka v chemii vysvětlovala, že sodík se ochotně vzdá jednoho elektronu a tím se přidá k neonu, tak mi to přišlo nesmírně romantický... Yep, už blbnu.

Pak když byla přestávka, jsem si sedla do první lavice na stůl, abych měla pěknej výhled a prostě jsem ty lidi kolem sebe pozorovala. Jak je možný, že je znám necelýho půl roku a mám k nim blíž než k mnohým, se kterými jsem chodila devět let do školy? Prostě jsem tam jen tak seděla několik minut a přemýšlela o tom všem. Najednou mi přišlo všechno strašně krásný. Adam s Honzou po sobě házely papírovou koulí, Ondra se tomu strašně smál, holky Hunkovi seděli v lavici a snažili se naučit biologii, Kačifuk prděl a brkal (to neřešte :D) a prostě kouzelné dopoledne.
Jenže pak jsem jela domů a potkala jsem tři lidi od nás ze základky a bylo to víc než divný. Najednou jsem si s těma lidma neměla vůbec co říct a ani mi nebylo líto, že nepůjdu na ten ples, protože se dá říct, že ty dětska už vůbec neznám a Bohdánek tam stejně nebude. Prostě ta prázdnota, kterou jsem v sobě měla na konci školního roku, najednou zmizela a místo ní se objevil úžasný pocit štěstí, spokojenosti a já nevím, jak bych to měla popsat, ale prostě mám pocit, že sem patřím. Elgartka je to místo, na kterým se cítím tak... nepopsatelně a krásně. Vážně nevím, jak bych to ještě řekla. Samozřejmě to každý den není nejlepší a jsou i pády, ale přece ani sluníčko pořád nesvítí, ne? Kdyby bylo pořád krásně, nedokázali bychom si toho vážit a právě proto jsem tak ráda, že jsem právě na Elgartce a všem brňákům, kteří chtějí na gympl, doporučuju právě tenhle.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kapi Kapi | Web | 16. února 2012 v 19:53 | Reagovat

Nechtěla Xwen, protože máme ples zítra ve škole. Takže jdu na prodlouženou.
Děkuji za nabídku, ale du si pařit ke svejm <3 :D ;)

2 Kapi Kapi | Web | 16. února 2012 v 22:10 | Reagovat

No a jinak mám to stejné
Své "Klouboučkáky" bych nedokazala už  opustit. Je mi v tý škole strašně dobře, a ráda tam chodím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama