Listopad 2011

Učení je nahovno

30. listopadu 2011 v 12:01 | Ywen |  Něco o mě
K čemu to učení je? Snažim se, šprtám se tu zasranou biologii jak piča, Štěpánek mi dáva novou a novou šanci, pokaždé, tak já tohle nebudu počítat a napíšeš si ještě jeden a ten další stejně poseru, tak proč se vůbec učit? Zírám do toho a stejně mám pocit, že to celé jde mimo mě. Říká se, že i snaha se cení, ale je to blbost! Šprtala jsem se a mám pětku!! Já se na to můžu vysrat!!

Pro Davida

20. listopadu 2011 v 21:25 | Ywen |  Něco o mě
Vy, co si tohle čtete a nevíte, o co kráčí, tak no neřešte, stejně to nepochopíte, myslím, že to moc nepochopil ani David. Takže k věci.
Moc ani nevím, co říct, jak volit slova. Hlavně bych se ti chtěla omluvit. Mrzí mě, jak jsem se zachovala, bylo to ode mě hnusný. Ale já nevím, prostě jsem měla strach. Bylo toho moc a bála jsem se toho slova miluju tě. My dva spolu nemůžeme chodit. Každý jsme úplně jiný, ale můžeme být kamarádi.
A teď každý, kdo si to přečte, si řekne, jaká jsem mrcha. Fajn, když mi to řekla i moje máma, tak už je mi to jedno.
Nežádám, abys to omluvil, ale pochopil.

A víte, co? Nemám se za co omlouvat. Teď 22. 11. jsem dorazila z kina s milostivým panem Davídkem. Vzala jsem sebou svoji kamarádku Ichigo, abych zjistila, jestli má aspoň podobný názor jako já a aby mi případně poradila, co mám dělat. Díky moc, Ichi, vážně mi to pomohlo :D. Seš vážně mooooc hodná holka. Taky bych chtěla vyslovit zvláštní poděkování jedné slečně, která sídlí na tomhle tomhle blogu :D. Dííííky vám, holky. Vyříkali jsme si to, já jsem mu řekla svůj názor, on mě poslal do prdele :D. No co, taky řešení, ne? S prosím tě, Davídku, poslední věc. Ty seš ještě takový duševní miminko na to, abys s někým chodil. Uvědom si to a budeš v pohodě. A pozor, příště, až zase půjdeš s nějakou holkou, tak pozor, abys ji nesrazil svým obřím egem.

Víc obrázků?

19. listopadu 2011 v 22:36 | Ywen |  Blog
Už několik lidí mi řeklo, že bych měla přidávat víc fotek a obrázků, že je bez toho blog takový prázdný.
Trochu jsem se nad tím zamyslela a něco na tom možná bude.
Fotka přece jenom upoutá pozornost.
A co myslíte vy?

Příští léto

17. listopadu 2011 v 16:51 | Ywen |  Něco o mě
Jela bych někam do tepla k moři. Prohlížíme si s rodinou fotky z Chorvatska a najednou jsem si uvědomila, jak to bylo krásný, když jsme tam s babičkou a dědečkem jezdili. Bože jak tam bylo krásně, asi je poprosím, jestli tam v létě nezajedem zase. Teda už jenom zhubnout do plavek. Oni mi řeknou ano, do Chorvatska jezdí a jsou rádi, když já jedu s nimi. Tak v létě zase do Chorvatska.
Když se tak zamyslím, tak nejsem z bohaté rodiny, ale oni to vynahradí snahou. Když ,,si řeknu", že chci s nimi k moři, tak tam taky pojedu. Miluju svou rodinu, i když v minulosti nebyla nejsvatější. Uplynulo už pár let a možná se mi otevřely oči, nebo nevím, ale prostě dnes odpoledne mám úžasný pocit.

Koho to zajímá?

16. listopadu 2011 v 23:05 | Ywen |  Básničky
Po dlouhé době zase nějaká básnička napsaná během deseti minut.. Jo jo, takový sou nejlepší.

Bloudíme životem
svěřujem se světu
bolí nás křídla
z věčného letu
nechceme soucit
nikdo nás nevnímá
jenom nám odpoví:
,,A koho to zajímá?"

Láska snad není
i když přenáší skály
vždyť už se mračili
a přece se smáli
neměli páru
že nás to dojímá
odpověď na zpověď
,,Koho to zajímá?"

Životem zničena
zdrcená žalem
stačí mi maličko
spokojím se s málem
pochopit nezvládám
kdo ignor rači najímá
svěříš se a řeknou ti
,,Koho to zajímá?"

Možná už nikoho
možná jsem sama
ale já vytrvám
už nebolí rána
kterou mě trefili
co duše má přijímá
to já příště odpovím
,,Koho to zajímá?"

Snad to pochopíte... a jestli ne, tak je mi to vlastně fuk.

Bolí mě zoubek!!!

14. listopadu 2011 v 20:56 | Ywen |  Něco o mě
Bože asi mi upadne pusa!

Bolí mě zub a už ani ibalgin nepomáhá!

Nenávidím, když mě bolí zuby.

Ve středu jdu k zubařce, ale bojim bojim, že mi bude vrtat.

Nenávidím zvuk zubařské vrtačky.

A to pořád všichni chcou, abych šla na zubařinu.

Fuj! Fuj! Fuj!

Áááááááá já už to nevydržím!!

Asi si ho vytrhnu sama!!!

Chloë Noir

14. listopadu 2011 v 20:49 | Ywen |  Interwiew
Tak dneska je rozhovor s blogerkou Chloë Noir. Chtěla bych jí moc poděkovat za upřímnost a opravdu dlouhé odpovědi :D
Tak, obratom posielam späť :) Sná´d budú odpovede dobré. Každopádne ti ďakujem :)

1. Tvůj blog je velmi, jak bych to... Prostě mě upoutal na první pohled. Už ta kombinace barev... No, ale teď k otázce :-). O čem tvůj blog je a co všechno na něm můžeme najít?
- Ďakujem :)
Čo sa môjho blogu týka, je predovšetkým o mne, mojej tvorbe (fotkách, kresbách či poviedkach) a názoroch, ale tiež o goth subkultúre. Ale je možné tam nájsť aj niečo zo sveta anime a mangy, histórie, mágie či napríklad aj nejaké tie rady a tipy na blog. A občas aj nejakú tú súťaž. Aj keď toho je tam zatiaľ pomenej. :)

2. Design je úžasný. Dělala sis ho sama? Jsi to ty, že? :-)
- Tak opäť ďakujem :D
Áno, robila som si ho sama, pretože vlastný design sa mi jednoducho páči viac, je to jednoducho niečo moje. A áno, na záhlaví je moje narcistické ja :D

3. Jak dlouho už máš blog a proč sis ho založila?
- Blog mám už vyše troch rokov. V januári to už budú štyri. Spočiatku som si ho založila predovšetkým ako blog o gothic, no postupom času som začala pridávať viac zo seba. Ale gothic je stále jednou z hlavných tém.

4. Páni, to je opravdu dlouhá doba. Nikdy jsi neměla chuť s tím seknout?
- Priamo seknúť ani nie. Po roku to už bolo niečo, čoho som sa nemohla len tak zbaviť, pretože som do toho jednoducho dala priveľa. Ale mala som občas blog pozastavený, pretože mi utiekla múza. Alebo chýbal čas.

5. Myslíš, že jsi postupem času hodně změnila svůj názor, popřípadě že jsi se se svým blogem postupně vyvýjela? (Doufám, že rozumíš, jak to myslím :-) Já když si čtu nějaké své staré články, nebo zápisky z deníčku, tak se kolikrát tolik divím...
- No, každý sa mení to je pravda. Niektoré moje názory sa tiež menili a keď čítam nejaké tie dva roky dozadu, mnohé by som možno napísala inak...Ale mnohé by som zrejme teraz už radšej ani nezverejnila. Ale pomocou blogu som sa vyvíjala a zlepšovala po mnohých stránkach.
Čo ma udivuje snáď viac ako názory či zápisky dní je moja staršia tvorba. To sa neraz musím zasmiať :D

6. Zajímalo by mě, jestli sis někdy psala sama komentáře a jestli jsou pro tebe důležitější než návštěvnost?
- Sama? Nie, to nie, pokiaľ si dobre pamätám, samozrejme pokiaľ sa nejednalo o odpisovanie na iný komentár. Ale videla som už raz také "diskusie" na blogu vedené jednou a tou istou osobou, ktorá sa tvárila ako niektor iný. Bohužiaľ, zabudla sa odhlásiť z blogu a tak si pri písaní nechala svoj avatar :D Ale ja som taká zúfala nikdy nebola.
Komentáre pre mňa sú rozhodne dôležité a oveľa dôležitejšie než návštevnosť. Nebudem klamať, vysoké čísla ma vedia potešiť, ale popravde, ak by som si mala vybrať, či budem mať vysokú návštevnosť bez komentárov alebo nízku s komentármi, bez mihnutia oka by som si vybrala komentáre. Pretože čo mám z toho, ak mi na blog chodí 300 ľudí, ak ani jeden nezareaguje na moje články, no nie? :)

7. Proč právě blog? Je přece tolik jiných stránek.
- Popravde, blog som spočiatku nikdy nechcela. Chcela som mať stránku o gothic. Mala som ju aj pomocou programu FrontPage pripravenú, ale skôr než som ju stihla dať na nejakú doménu, bola celá stránka aj s FrontPage-om zmazaná. Potom sa mi už nechcelo začínať odznova, tak som to skúsila s blogom. A som za to rada :)

8. Jak jsi oslavila narozeniny svého blogu, jestli je tedy slavíš?
- Blogové narodeniny veľmi neoslavujem, akurát napíšem že je môj milovaný "blogísek" opäť o rok starší, a že tomu sama nemôžem uveriť :D Pretože popravde, skutočne tomu nemôžem uveriť. Blog bol prvou vecou, pri ktorej som ostala a nesekla s tým, pretože väčšina činností ma vie rýchlo omrzieť.

9. Jakým způsobem komentuješ cizí blogy a co si myslíš o komentáři s textem Hezký blog?
- Komentovať sa snažím úprimne a ak sa dá, tak sa trochu rozpísať, či prípadne sa pokúsiť o nejakú konštruktívnu kritiku, ak ide o nejakú tvorbu. Aj keď pri tvorbe niektorých sa na viac ako: "To je úžasné" často nezmohnem. Ale aj tie moje komentáre sú úprimné. Rozhodne však nedávam reklamy a ani nežobrem o hlasy v súťažiach.
Na komentár "hezký blog" (a iné varianty) som si už zvykla, ale občas mi to prekáža. Ak vidím, že dotyčný rovnakým komentárom zaspamanoval aj kopu ďalších blogov, tak je tomu jednoducho ťažké uveriť. Ale najviac ma mrzelo, že som mala na blogu jedného spamera, ktorý mi takýto a podobný komentár vypisoval znovu a znovu a to všade možne pod články. Možno sa to nezdá, ale dokáže to naštvať. :D
Každopádne, na rozdiel od reklám so žobraním o zapojenie sa do súťaže, "hlásky" či návštevu blogu (písané samozrejme mimo priestor na to určený) sú komentáre Hezký blog, predsalen tou lepšou variantou.

10. A na závěr, čím si myslíš, že je tvůj blog zajímavý nebo jedinečný?
- Rozhodne tým, že väčšieho blogového narcisa som ešte nevidela :D (a to som kedysi utekala aj zo školských fotiek :D). Lol.
No ale teraz vážne... Mohla by som povedať, že tvorbou, ale nie som jediná a nie som ani najlepšia. Mohla by som povedať, že názormi, ale to je čisto subjektívna vec. Ale možno najrozšírenejšou rubrikou gothic, kde som schopná písať vlastné názory a nie len zverejňovať dookola skopírované články (ako to robia mnohé "temné" blogísky :D).
Ale ťažko povedať. Myslím, že to by zrejme musel posúdiť asi niekto iný.

Speciál: Kdyby sis mohla přát jednu jedinou věc (krom toho, abys měla neomezený počet přání), úplně jakoukoli věc na světě, co by to bylo?
- Len jednu? To je ťažké. Ale tak momentálne asi najviac: trochu viac odhodlania a trochu viac inšpirácie a motivácie aby som sa dokopala k dokončeiiu mojich začatých príbehov a najmä kresleniu mangy a aby som ju aj dokončila. Pretože mojím terajším tempom sa toho dočkám, keď budem na dôchodku :D

Díky za rozhovor :-)
- Aj ja ďakujem :)

Lucienne

7. listopadu 2011 v 21:38 | Ywen |  Interwiew
Dnešní rozhovor je z blogu jedné slečny, kterou sice neznám, ale podle toho, co na blogu má, to bude fajn pohodářka,

1) Ahojky :D. Tak zaprvé, jak dlouho už máš blog a proč sis ho udělala?
1)Ahoj =) Tento mám 3měsíce a vytvořila jsem si ho protože mě baví psát články,natáčet videa.....atd :))

2) Psala sis někdy sama komentáře?
2) Jednou když mi bylo asi 10let :D

3) Záleží ti víc na návštěvnosti, nebo komentářích, co z toho je pro tebe duležitější?
3)obojí mě posouvá dál. Když mám nový komentář který se týká článku znamená to že si lidé přečtou můj článek :)) takže obojí pro mě znamená velké +

4) Jakým zpusobem si ,,zařizuješ" návštěvnost, děláš pro to něco speciálního?
4) Tak snažím se dělat co nejkvalitnější články aby se lidé vracely! Ale na blog musím mít čas.článek nejde napsat za 10minut .))

5) Oslavuješ narozeniny, výročí a ostatní věci na svém blogu, popřípadě jak?
5) TAk zatím ne když mám blog teprve 3 měsíce :D ale do roku je ještě čas :)

6) Myslíš si, že tvůj blog je už dokonalý, nebo chceš ještě něco změnit, popřípadě co?
6) Žádný blog není dokonalý! a určitě toho plánuji dost :)) ale to nebudu říkat :P

7) Blog obstaráváváš sama, nebo máš nezveřejněné spoluadminky
7) Je to autorský a dívčí blog takže sama! :)

8) Proč právě blog a ne jiná webová stránka?
8)Blog mě zaujal jako první :))

9) Komentuješ blogy podle toho, co si o nich vážně myslíš, nebo ke všem píšeš Hezký blog?
9) Vždycky tě posune pravda! popř. víš co změnit :))

10) A na závěr popiš o čem máš svůj blog?
10) Je to především dívčí blog a autorský :) Tipy,DIY , moda, Krása ale také moje videa(teda budou) ,fotografie a spousta jiných věcí :)) Snažím se prostě do blogu dát všechno ale bohužel škola mi to moc neumožňuje ://

Speciál: Jaké tři věci s sebou na pustý ostrov a proč?
Kdybych tam měla jet uplně sama bez rodiny a bez přátel tak to bude:
jídlo a pití : Mám hlad každou chvíli a zkoušela jsem pít z kokosu mléko a nevím jak bych to přežila :D
člun: Abych se z ostrova dostala :D
Papír a tužku :)) uvidím na co se to bude hodit :))
Děkuji za rozhovor :))

Hodnocení mého blogu

6. listopadu 2011 v 19:31 | Ywen |  Blog
Takže, můj blog hodnotila jedna slečna z tohoto blogu a já bych jí za to chtěla hodně poděkovat.

1. První dojem
3/5 - Je to na mě takové moc tmavé a celý blog mi připadá takový smutný..
2. Design
3/5 - Nijak mě neoslovil.. černá + bílá, taková smutná kombinace.. promiň..
3. Menu
4/5 - Takové obyčejné menu. Nevím, co k tomu mám víc napsat.
4. Články
5/5 - Tvé články se mi líbí, máš je i docela dlouhé. Zaujal mě hlavně ten "Co pro mě znamená blog" :)
5. Aktivita
4/5 - Sice jsi tu byla dneska a včera, ale předtím jsi tden vynechala. A předtím jsi napsala víc článků za jeden den .. je to takové nepravidelné
6. Celkový doejm
3/5 - Design se mi tedy moc nelíbí, ale články naopak ano.
A co bych k tomu dodala? Snad jen, že mě mrzí, že na ni můj blog takhle negativně působí... ale ber to tak, že design má vyjadřovat tvoji osobnost a myslím, že tenhle je takovým mím zrdcadlem. A k té aktivitě, nemyslím, že bych musela přidávat článek každý den. Ono taky někdy není moc o čem psát a raději napíšu jeden kvalitní článek za několik dní, než abych ho odbyla. Ale jak říkám, tohle je tvůj nároz a já si ho vážím, i když je úplně opačný od toho mého. Jsem ráda, že si blog ohodnotila a možná si z toho i něco odnesu.

Co pro mě znamená blog

6. listopadu 2011 v 0:28 | Ywen |  Blog
Je už dost pozdě, oči se mi zavírají a mám prostě chuť být trochu melancholická. Zasedla jsem zpět k počítači a prsty položila na klávesnici. No a to je problém. Co vlastně napsat? Nechci říkat klišé ani mluvit o lásce. To opravdu ne, ale chtěla bych mluvit o tom asi nejdelším vztahu, který mi kdy vydržel, nebyl jen jednostraný a bylo to vždycky něco víc, než jen kamarádství.
Chtěla bych mluvit se svým blogem.
Co pro mě znamenáš? Moc. Jsi kus mého života, svěřuji se ti, mám tě ráda. Znamenáš pro mě víc, než si možná lidi okolo mě myslí. Vracím se k tobě každý den a vždycky si najdu asoň pár minut. Samozřejmě to nebylo vždycky růžové, ale zdolali jsme spoustu překážek. Už to vypadalo, že bude konec, ale zvládli jsme to a já jsem ráda, protože takový, jaký jsi ty, už žádný jiný prostě není.
Už jsme spolu devět měsíců, devět dlouhých měsíců. Náš vztah se musel pěstovat hodně dlouho, ze začátku to teda nebylo nic moc, ale už bych tě neopustila. Vím, už hodněkrát jsme si dali pauzu, ale já se přece pokaždé zase vrátila, ne? A tys tu čekal úplně stejný jako předtím. A vždycky si mě vzal.
Miluju tě, na našem vztahu jsem už závislá.