Září 2011

Přípravy dokončeny

27. září 2011 v 22:34 | Ywen |  Něco o mě
Tak jsem konečně dokončila všechny přípravy na svoje patnáctiny a jsem ráda, že už to mám z krku. Nakonec polovina lidí řekla, že nemá čas, tak dorazí akorát Aneta s Ondrou, Mery s Natty a Haňička (háček je schválně :D). Teď akorát dodělat nástěnku a je to. Možná to udělám už teď večer. Ale jsem ráda, že už to mám z krku. Ale docela mě nasralo, že těch šest lidí řeklo, že nepříde. Ale co už, i oslavička v pěti lidech je oslavička a možná ješt ělepší :D tak jo, jdu dělat nástěnku.
Dobrou

Den naprosto k hovnu

21. září 2011 v 13:10 | Ywen |  Něco o mě
Dneska je den naprosto nahovno!!! Nekonečná informatika!!! Dementní matika a Doby to zabíjí na plné čáře!! Teď mě třeťáci vyhodili z oběda!!! Asi začnu vraždit! Po škole ještě na zkoušku a musim Kubovi říct takovou nepříjemnou věc a budu tak hodinu a půl čekat!! Jen tak sedět na studené podlaze a čekat, až někdo přijde!! Bože, co jsem komu udělal!!! Navíc nechápu, co se to se mnou děje, nikdy mi tohle nevadilo a najednou... Dřív bych čekala klidně dvě hodiny na zkoušku. A teď? Já sem asi vážně psycho.

Jsem prostě originál

8. září 2011 v 20:01 | Ywen |  Něco o mě
Schválně jsem si vyblogovala (nebo jak to mám nazvat) slovo Ywen a zjistila jsem, že jsem jediná stále aktivní, takže naprostý unikát. Jsem za to ráda, vždycky jsem chtěla být jedinečná a pořád se mi to nějak nedařilo. A teď konečně! Tenhle článek bude věnován celý mé přezdívce.
Začalo to asi už v první třídě. Člověk se snaží zapadnout jak to jen jde a snad každý dostane nějakou přezdívku. Naštěstí šprt, žirafa a tučibomba nevydržely moc dlouho a začalo se mi říkat normálně. Prvně z Ivana na Ivča, pak Ivka, Iv, Iw, Iwn až na Ywen. Někdo něví, jak se to vyslovuje, je to (i když to bude vypadat dost trapně) Ajven. Konečnou formu vymyslela moje sestřička.
To by bylo asi tak všechno. K těm ostatním přezdívkám, co nemají s mím jménem nic společného, se nechci vyjadřovtat, protože jsem s nimi nikdy nesouhlasila a nelíbily se mi.

Pro Anetku :)

7. září 2011 v 13:25 | Ywen |  Nezařazené
Any, nebo jak ti mám říkat :), protože na tomhle blogu budeš poprvé, tak bych chtěla, aby sisi přečetla jenom ty nejlepší články a nenašla onu ,,špínu" :). Měly by to být asi tyhle Mstitelka, Světlo života, Ze života vlkodlaků, básničky můžeš asi všechny, ty sou dobrý a ještě Zrcadlo (je sice trochu delší, ale podle mě to stojí za to). Tak snad nenarazíš na něco, co by tě úplně odradilo.
Jo a mohla bys mi napsat tvoji adresu blogu? Já bych s ním ráda udělala interwiew. Ale nemusíš, jestli nechceš.