Prázdniny za chvíli končí, 1. 9. se blíží a já mám strach

18. srpna 2011 v 14:25 | Ywen |  Něco o mě
Prázdniny nám pomalu končí a počet zveřejněných článků na blogu se tenčí. Je to tím, že nikdo nemá čas? Nevím. Já jsem si ho udělala.
V září jdu na novou školu. Samozřejmě, mám velký, opravdu velký strach. Máma vždycky říkala, že strach patří k životu a je přirozený. Ale já si nejsem tak úplně jistá, jestli je ten strach menší, než radost. Bojím se. Mám strach z cizých lidí, z neznáma, z navazování nových vztahů a z toho, že budu muset všechno zase budovat os začátku. Hodně jsem o tom za poslední dobu přemýšlela. Protože chodit na dobrou výběrovou školu a do vynikajícího výběrového sboru není jednoduché. Budu se muset učit a to hodně. Budu muset oželet televizi, což je pro mě hodně těžké. Ne, není to tak, že bych na ní byla závislá, jen nemám ráda ticho a tak ji pouštím pro podbarvení kulis, jestli mi rozumíte. Zkrátka a jednoduše, bojím se změny.
Už vidím svůj normální den. Vstávám před šestou, abych si stihla ještě umýt hlavu, běžím na autobus, kde si ještě opakuju látku, ve škole sedím osm hodin, potom rychle trochu jídla a na zkoušku, ze zkoušky domů tak v osm, do deseti se učit, psát práce a domácí úkoly, pak tak do jedenácti číst povinnou literaturu a když budu napřed tak možná koukat chvíli na televizi, pak spát sedm hodin, abych si trochu odpočala od učení a osvěžila mozek a tělo a další den hurá zpátky do školy.
No tak snad to nebude tak strašné, jak si to představuju, protože takový život je o ničem. Sobotní odpoledne bych chtěla vyhradit přátelům. Mám jich dost a mám je ráda a chci se s nimi stýkat i když už budu na jiné škole. Myslím, že si budeme mít o čem povídat.
S jednou kamarádkou jsme se dohodly, že si 1. 9. musíme zavolat a podrobně si popovídat o všem, co se ten den stalo, myslím, že toho bude hodně.
Teď už mě omluvte, musím jít na chvíli na facebook, abych se na něčem dohodla z kamarádem.
Tak čau a užijte si poslední dva týdny.
Ps: Za celý prázdniny jsem pořád ještě nebyla na koupališti! :(
Ps 2: Proč při psaní tohoto článku odříkávám nahlas to, co píšu? :)
Ps 3: Sakra, zapomněla jsem, že musím uklidit bytovku, protože v sobotu odjíždíme na dovolenou!
Ps 4: Témata týdne jsou týden po týdnu méně kvalitní. Asi je přestanu psát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kapi Kapi | Web | 18. srpna 2011 v 16:54 | Reagovat

V SB mě mít zapsanou určitě můžeš! :-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama