Polička a Francouzi

14. srpna 2011 v 20:11 | Ywen |  Něco o mě
Užila jsem si naprosto úžasnej týden. Měla jsem se jako v bavlnce, prostě na soustředění s Kantilenou je to vždycky dokonalý. Zase jsem si užila spoustu zábavy, trochu líp se poznala i s těmi lidmi, se kterými si moc nerozumím a zjistila jsem, že v Kantileně jsou opravdu všichni naprosto úžasní.
Přijel i Kryštůfek, to je syn našeho sbormistra Jakuba, v červenci měl rok. Je dokonalej a Kubovi jako by z oka vypadl.
Téma celosoustřeďkové hry byli Piráti z Karibiku, a kdyby ste viděli Jacka v podání Elišky... No já sama odbornice na Johnnyho Deppa, jsem je od sebe nemohla rozeznat. Ty pohyby, ta gesta, prostě Jack :).
Na konci soustředění jsme měli koncert s francouzským chlapeckým sborem, který u nás dalšího dne nocoval. Dostala jsem jedenáctiletýho Léo-Paula a sedmnáctiletýho Valentina. Ti kluci byli naprosto úžasní. Oba neuvěřitelně milí a strašní gentlemani. Když sme přijeli, tak mě oba políbili na přivítanou, když jsme jim dali dárky, svačiny, bonbóny, cokoli, tak mě líbali. Čekali na mě s jídlem, abych jedla jako první, pouštěli mě do dveří, já vstávala první od stolu... Bylo to jako pohádka. Loučení bylo dlouhý. Ani ne smutný, ale dlouhý- autobusák se strašně dlouho vykecával :D Když jsme se loučili, tak mě nečekaně zase políbili :)
Na koncertě, který jsme měli společný jak v Poličce tak v brně, zpívali ČESKY ach synku, synku! Já jsem teda navrhovala, že zazpíváme sirény, ale Kuba řekl, že by se to moc nehodilo, protože to bylo šedesát kluků a padesát holek by zpívalo o tom, jak svými plavími vlasy svádějí. No, asi měl pravdu. :D
Bylo to jako pohádka... A teď honem zpět do reality.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kapi Kapi | Web | 15. srpna 2011 v 17:23 | Reagovat

To je super, že si si to tam užila!! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama