Kouření

18. března 2011 v 19:43 | Ywen |  Jednorázovky
Bylo mi asi šest let. Má starší sestra si našla přítele a samozřejmě na něho chtěla zapusobit jako dospělá žena. Neodpustila si ani skleničku vína a cigárko. Když měla rande jednoduše řekla, že jde ven a mamka jí projistotu strčila mně. Prvně jsme se jen tak procházely a potom, když jsme byly dost daleko od domu, jsme sešly úzkou cestou, takovou naší zkratkou, dolu do hospody. Bylo mi to v celku jedno, protože jsme stejně většinou jen stály venku a čekaly na toho zázračného kluka. Ale tentokrát sestru přemluvil, aby šla dovnitř. Byl to takovej floutek, celou dobu si mě nevšímal a choval se ke mně tak hnusně, že se kvuli tomu se sestrou nejednou pohádal. Vždycky ji ale upozornil, že on chce chodit ven s ní, nikoli se mnou a ptoto musí pochopit, že je pokaždý naštvaný, že sebou vláčejí takový přívěšek.
Jak se dalo čekat sestru rychle přemluvil k tomu, aby si sedla dovnitř. Nechtěla mě ale venku nechat samotnou, protože, i když bylo ještě brzké odpoledne, se venku potulovalo spoustu ožralcu. Zatáhly mě dovnitř. Přez oblak dýmu jsem neviděla ani na bar, a to byl necelé tři metry ode mě. Zakuckala jsem se.Sestra si toho nevšimla, ten kluk se jen ironicky pousmál, políbil sestru a vláčel ji k zadnímu stolu. Dobelhala jsem se za nimi. Od kouře mě štípaly oči a skoro jsem nemohla dýchat. Začala jsem posmrkávat, tekly mi slzy a na rukou se udělala husí kuže. Jak si toho sestřička všimla chytla mě za ruku a vlekla ven. Bylo už ale docela pozdě. Třásla jsem se po celém těle a spustila se mi krev z nosu. Sestra zpanikařila a začala brečet, ten kluk seděl pořád na místě a dělal, že to nevidí, možná byl taky vystrašený. Oči se mi otočily vsloup a omdlela jsem.
Probraly mě až záchranáři. Zjistili mi, že mám velmi silnou alergii na tabák a že se k němu nesmím přiblížit ani na sto honu. Sestra klečela vedle mě a podpírala mi hlavu, ten kluk mezi tém zmizel. Sestra mě už nikdy do podobného podniku nezavedla a s tím divným klukem se rozešla. Nějakou dobu k nám domu chodila sociální pracovnice, jestli nás rodiče nezanedbávají, ale všechno na konec bylo v pořádku. Mojí mamku tahle příhoda aspoň donutila přestat kouřit. Na kouř jsem si dávala pozora nic podobného se mi potom už naštěstí nestalo.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Tak schválně

Čtu 85.7% (18)
Procházím 14.3% (3)

Komentáře

1 animationblog animationblog | Web | 18. března 2011 v 19:52 | Reagovat

wow, to je dost pěknej článek..!! je vtom poučení příběh no všechno..a ten kluk..to byl svině!!

ale jesi máš čas tak se koukni na muj blog probíhá diskuze :)

2 Kapi Kapi | Web | 19. března 2011 v 20:32 | Reagovat

Tak, že gratuluju k narození  a přeju zdraví :)

Já rajsou nemůžu ani citít brr :D

No já toho taky hodně stihla :D
Třeba byla jsem 2 běhat, byla jsem nakupovat, byla jsem 2 krát plavat, 50 jsem byla v tobogáně, nalakovala si nehty na modro :D, nechala se ostříhat o 10 cm a není to poznat, uklidila si pokoj..

Ty koně ti záávidiím!!! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama